Contact

R.K. Basisschool
Willibrordus


directeur: J. Launspach
G.S. v Ruwiellaan 1
3621 XD Breukelen

tel. 0346-261832
mail ons

Het Team

Op dit moment zijn er 35 personeelsleden aan de school verbonden. Sommigen hebben zich gespecialiseerd in het werken met kleuters, anderen met oudere kinderen. Een aantal werknemers geeft geen les aan kinderen, maar werkt op school om alles goed te laten verlopen zoals de conciërge en administratief medewerkster.

 

Daarnaast is aan de Willibrordus een onderwijsassistente verbonden. Vooral de kleutergroepen hebben hier profijt van en kunnen deze extra handen in de klas goed gebruiken.

Elk jaar geven ook studenten van de Hogeschool Marnix les in onze school. Deze leerkrachten in opleiding worden geselecteerd en daarna ingedeeld in onder- of bovenbouw.

Directie

Jorien Launspach
Directeur
Tel.: 0346-261832
directie@
willibrordusbreukelen.nl
                                    Lonneke Snieders-Steens
Adjunct directeur
Tel.: 0346-261832
directie@
willibrordusbreukelen.nl

Groepsleerkrachten

  
 

Norbert Bakker
leerkracht groep 8a
IB
nbakker@willibrordusbreukelen.nl

           

 
Chantal van Ballegooij
leerkracht groep 5b
cvballegooij@willibrordusbreukelen.nl

 
 
Maartje de Bekker
leerkracht groep 1/2b en vooruitgroep
mdbekker@willibrordusbreukelen.nl
 
Miriam Bos
leerkracht groep 1/2 a
mbos@willibrordusbreukelen.nl
 
Thea Bots
leerkracht
tcbots@willibrordusbreukelen.nl
 
Daniëlle van Dijk
leerkracht groep 4b
dvdijk@willibrordusbreukelen.nl
 
Karin Ellenbroek
leerkracht groep 7b
kellenbroek@willibrordusbreukelen.nl
 
Caroline Feis
leerkracht groep 1/2b
cfeis@willibrordusbreukelen.nl
 
Astrid Steenbergen
leerkracht gymnastiek
asteenbergen@willibrordusbreukelen.nl

 
Panagiota Klisiaris
leerkracht groep 3a
pklisiaris@willibrordusbreukelen.nl
 
Karin Kolijn
leerkracht groep 7a
kkolijn@willibrordusbreukelen.nl
 
Fleur van der Kroon
leerkracht groep 6b
fvdkroon@willibrordusbreukelen.nl
 
Mariska Martens
leerkracht groep 3b
mmartens@willibrordusbreukelen.nl
 
Roos Kranendonk
leerkracht groepen 7           rkranendonk@willibrordusbreukelen.nl  
Jolanda van der Ploeg
leerkracht groep 6a
jvdploeg@willibrordusbreukelen.nl
Brigitt van der Poel
leerkracht groep 8b
bvdpoel@willibrordusbreukelen.nl
 

Simone Schouten
leerkracht groep 1/2c
sschouten@willibrordusbreukelen.nl

 
Inge Wijlacker
leerkracht groep 4a en 5a
iwijlacker@willibrordusbreukelen.nl
 
Anja Veltrop
leerkracht groep 6a
aveltrop@willibrordusbreukelen.nl



Linda van Teylingen
leerkracht groep 6b en 8a
lvteylingen@willibrordusbreukelen.nl

          
 

 
Manon Koetsveld
leerkracht groep 5a
mkoetsveld@willibrordusbreukelen.nl

 

 
Sonja Verlaat
leerkracht groep 1/2a
sverlaat@willibrordusbreukelen.nl

Jacqueline Verbraak
leerkracht groep 4a
jverbraak@willibrordusbreukelen.nl


Helma Lutz 
Coach/ begeleider 
hlutz@willibrordusbreukelen.nl
                  
 

Interne begeleiding                   

Fransje Kuypers
intern begeleidster
fkuypers@willibrordusbreukelen.nl

Onderwijsassistent

Kim te Poele
Onderwijsassisstent
ktpoele@willibrordusbreukelen.nl



Remedial Teaching

Annemarie Vendrig
remedial teacher
leerkracht 5b
avendrig@willibrordusbreukelen.nl



                       

Irene Höfkens
remedial teacher
ihofkens@willibrordusbreukelen.nl 


           

Administratie

Mary Roelse
administratief medewerkster
mroelse@willibrordusbreukelen.nl
   

 

 Anouk Schreurs     
TSO

 Identiteits begeleider

Harry 
    Huisintveld                                                                                                                               

 

Conciërges

Frank Leemans
conciërge
fleemans@willibrordusbreukelen.nl