Contact

R.K. Basisschool
Willibrordus


directeur: J. Launspach
G.S. v Ruwiellaan 1
3621 XD Breukelen

tel. 0346-261832
mail ons

Het Team

Op dit moment zijn er 35 personeelsleden aan de school verbonden. Sommigen hebben zich gespecialiseerd in het werken met kleuters, anderen met oudere kinderen. Een aantal werknemers geeft geen les aan kinderen, maar werkt op school om alles goed te laten verlopen zoals de conciërge en administratief medewerkster.

 

Daarnaast is aan de Willibrordus een onderwijsassistente verbonden.

Elk jaar geven ook studenten van de Hogeschool Marnix les in onze school. Deze leerkrachten in opleiding worden geselecteerd en daarna ingedeeld in onder- of bovenbouw.

Directie

Jorien Launspach
Directeur
Tel.: 0346-261832
jlaunspach@
willibrordusbreukelen.nl
                                    Lonneke Snieders-Steens
Adjunct directeur
Tel.: 0346-261832
lsteens@
willibrordusbreukelen.nl

Groepsleerkrachten

  
 

Eva Droogh
leerkracht groep 8a
edroogh@willibrordusbreukelen.nl

           

 
Chantal van Ballegooij
leerkracht groep 7a, IB onderbouw
cvballegooij@willibrordusbreukelen.nl

 
 
 
 
Miriam Bos
leerkracht groep 1/2 a
mbos@willibrordusbreukelen.nl
 

 
Daniëlle van Dijk
leerkracht groep 4b
dvdijk@willibrordusbreukelen.nl
 
Karin Ellenbroek
leerkracht groep 5b
kellenbroek@willibrordusbreukelen.nl
 
Caroline Feis
leerkracht groep 1/2b
cfeis@willibrordusbreukelen.nl
 

Chantal van Wamel
leerkracht gymnastiek en onderwijsassistent
cvwamel@willibrordusbreukelen.nl
              

           

 
Panagiota Klisiaris
leerkracht groep 3a
pklisiaris@willibrordusbreukelen.nl
 
Karin Kolijn
leerkracht groep 7a
kkolijn@willibrordusbreukelen.nl
 

 
Mariska Martens
leerkracht groep 8b
mmartens@willibrordusbreukelen.nl
 
Roos Kranendonk
leerkracht           rkranendonk@willibrordusbreukelen.nl  

 

Jolanda van der Ploeg
leerkracht groep 6a
jvdploeg@willibrordusbreukelen.nl

 

Brigitt van der Poel
leerkracht groep 6b
bvdpoel@willibrordusbreukelen.nl

 
           

Simone Schouten
leerkracht groep 1/2c
sschouten@willibrordusbreukelen.nl

 

 

Inge Wijlacker
leerkracht groep 4a
iwijlacker@willibrordusbreukelen.nl

 
Anja Veltrop
leerkracht groep 5b en 4a
aveltrop@willibrordusbreukelen.nl

           
           

Linda van Teylingen
leerkracht groep 5a 
lvteylingen@willibrordusbreukelen.nl

          
 

 
Manon Koetsveld
leerkracht groep 1/2b
mkoetsveld@willibrordusbreukelen.nl

 
           

 
Sonja Verlaat
leerkracht groep 1/2a
sverlaat@willibrordusbreukelen.nl


Jacqueline Verbraak

leerkracht groep 3b en 5a
jverbraak@willibrordusbreukelen.nl


Saskia Coenen
Leerkracht groep 6a


                  

Interne begeleiding              

                     

Annemarie Vendrig 
Internbegeleider bovenbouw 
avendrig@willibrordusbreukelen.nl 

Onderwijsassistent

 

Kim te Poele
Onderwijsassisstent
ktpoele@willibrordusbreukelen.nl






                       


Irene Höfkens
remedial teacher
ihofkens@willibrordusbreukelen.nl 


           

Administratie


 


administratief medewerkster
mroelse@willibrordusbreukelen.nl
   

 

 
Anouk Schreurs     
TSO

 Identiteits begeleider

           
Harry 
Huisintveld                                                                                                                               

 

Conciërges

                    

Raymond van Leeuwen
conciërge
 rvleeuwen@willibrordusbreukelen.nl