Contact

R.K. Basisschool
Willibrordus


directeur: J. Launspach
G.S. v Ruwiellaan 1
3621 XD Breukelen

tel. 0346-261832
mail ons

Het Team

Op dit moment zijn er 35 personeelsleden aan de school verbonden. Sommigen hebben zich gespecialiseerd in het werken met kleuters, anderen met oudere kinderen. Een aantal werknemers geeft geen les aan kinderen, maar werkt op school om alles goed te laten verlopen zoals de conciërge en administratief medewerkster.

 

Daarnaast is aan de Willibrordus een onderwijsassistente verbonden.

Elk jaar geven ook studenten van de Hogeschool Marnix les in onze school. Deze leerkrachten in opleiding worden geselecteerd en daarna ingedeeld in onder- of bovenbouw.

Directie

Jorien Launspach
Directeur
Tel.: 0346-261832
jlaunspach@
willibrordusbreukelen.nl
                                    Lonneke Snieders-Steens
Adjunct directeur
Tel.: 0346-261832
lsteens@
willibrordusbreukelen.nl

Groepsleerkrachten

  
 

Eva Droogh
leerkracht groep 8a
edroogh@willibrordusbreukelen.nl

           

 
Chantal van Ballegooij
leerkracht groep 4a, IB onderbouw
cvballegooij@willibrordusbreukelen.nl

 
 
Maartje de Bekker
leerkracht groep 6a en groep 5a
mdbekker@willibrordusbreukelen.nl
 
Miriam Bos
leerkracht groep 1/2 a
mbos@willibrordusbreukelen.nl
 
Thea Bots
Vrijwilliger
tcbots@willibrordusbreukelen.nl
 
Daniëlle van Dijk
leerkracht groep 4b
dvdijk@willibrordusbreukelen.nl
 
Karin Ellenbroek
leerkracht groep 5b
kellenbroek@willibrordusbreukelen.nl
 
Caroline Feis
leerkracht groep 1/2b
cfeis@willibrordusbreukelen.nl
 

Chantal van Wamel
leerkracht gymnastiek
cvwamel@willibrordusbreukelen.nl
              

           

 
Panagiota Klisiaris
leerkracht groep 3a
pklisiaris@willibrordusbreukelen.nl
 
Karin Kolijn
leerkracht groep 7a
kkolijn@willibrordusbreukelen.nl
 
Fleur van der Kroon
leerkracht groepen 7. IB bovenbouw
fvdkroon@willibrordusbreukelen.nl
 
Mariska Martens
leerkracht groep 3b
mmartens@willibrordusbreukelen.nl
 
Roos Kranendonk
leerkracht groep 7b           rkranendonk@willibrordusbreukelen.nl  

 

Jolanda van der Ploeg
leerkracht groep 6a
jvdploeg@willibrordusbreukelen.nl

 

Brigitt van der Poel
leerkracht groep 8b
bvdpoel@willibrordusbreukelen.nl

 
           

Simone Schouten
leerkracht groep 1/2c
sschouten@willibrordusbreukelen.nl

 

 

Inge Wijlacker
leerkracht groep 5a
iwijlacker@willibrordusbreukelen.nl

 
Anja Veltrop
leerkracht groep 5b
aveltrop@willibrordusbreukelen.nl

           
           

Linda van Teylingen
leerkracht groep 6b
lvteylingen@willibrordusbreukelen.nl

          
 

 
Manon Koetsveld
leerkracht groep 1/2b
mkoetsveld@willibrordusbreukelen.nl

 
           

 
Sonja Verlaat
leerkracht groep 1/2a
sverlaat@willibrordusbreukelen.nl


Jacqueline Verbraak

leerkracht groep 4a
jverbraak@willibrordusbreukelen.nl


 

                  

Interne begeleiding              

Fransje Kuypers
intern begeleidster
fkuypers@willibrordusbreukelen.nl

Onderwijsassistent

 

Kim te Poele
Onderwijsassisstent
ktpoele@willibrordusbreukelen.nl


Remedial Teaching


Annemarie Vendrig
remedial teacher
leerkracht 6b
avendrig@willibrordusbreukelen.nl



                       


Irene Höfkens
remedial teacher
ihofkens@willibrordusbreukelen.nl 


           

Administratie

 

Mary Roelse
administratief medewerkster
mroelse@willibrordusbreukelen.nl
   

 

 
Anouk Schreurs     
TSO

 Identiteits begeleider

           
Harry 
Huisintveld                                                                                                                               

 

Conciërges

                    

Raymond van Leeuwen
conciërge
 rvleeuwen@willibrordusbreukelen.nl