Contact

R.K. Basisschool
Willibrordus


directeur: J. Launspach
G.S. v Ruwiellaan 1
3621 XD Breukelen

tel. 0346-261832
mail ons

Het Team

Op dit moment zijn er ongeveer 30 personeelsleden aan de school verbonden. Sommigen hebben zich gespecialiseerd in het werken met kleuters, anderen met oudere kinderen. Een aantal werknemers geeft geen les aan kinderen, maar werkt op school om alles goed te laten verlopen zoals de conciërge en administratief medewerkster.

 

Daarnaast is aan de Willibrordus een onderwijsassistente verbonden.

Elk jaar geven ook studenten van de Hogeschool Marnix les in onze school. Deze leerkrachten in opleiding worden geselecteerd en daarna ingedeeld in onder- of bovenbouw.

Directie

Jorien Launspach
Directeur
Tel.: 0346-261832
jlaunspach@
willibrordusbreukelen.nl
Lonneke Snieders-Steens
Adjunct directeur
Tel.: 0346-261832
lsteens@
willibrordusbreukelen.nl

 

Groepsleerkrachten

                         Miriam Bos 
leerkracht groep 1/2 a
mbos@willibrordusbreukelen.nl
           Sonja Verlaat
leerkracht groep 1/2a
sverlaat@willibrordusbreukelen.nl


Manon Koetsveld
leerkracht groep 1/2b
mkoetsveld@willibrordusbreukelen.nl
Caroline Feis
leerkracht groep 1/2b
cfeis@willibrordusbreukelen.nl


Simone Schouten
leerkracht groep 1/2c
sschouten@willibrordusbreukelen.nl
Panagiota Klisiaris
leerkracht groep 3a
pklisiaris@willibrordusbreukelen.nl

Inge Aipassa
Leerkracht groep 3b
iaipassa@willibrordusbreukelen.nl


Daniëlle van Dijk
leerkracht groep 4b
dvdijk@willibrordusbreukelen.nl


Inge Wijlacker 
leerkracht groep 4a 
iwijlacker@willibrordusbreukelen.nl
Linda van Teylingen 
leerkracht groep 5a 
lvteylingen@willibrordusbreukelen.nl


Jacqueline Verbraak
leerkracht groep 3b en 5a
jverbraak@willibrordusbreukelen.nl
Anja Veltrop
leerkracht groep 5b en 4a
aveltrop@willibrordusbreukelen.nl


Karin Ellenbroek
leerkracht groep 5b
kellenbroek@willibrordusbreukelen.nl
Jolanda van der Ploeg
leerkracht groep 6a 
jvdploeg@willibrordusbreukelen.nl

 


Saskia Coenen
Leerkracht groep 6a
scoenen@willibrordusbreukelen.nl
Brigitt van der Poel
leerkracht groep 6b
bvdpoel@willibrordusbreukelen.nl
Karin Kolijn
leerkracht groep 7a
kkolijn@willibrordusbreukelen.nl

André Klarenbeek
leerkracht groep 7b
aklarenbeek@willibrordusbreukelen.nl


Mariska Martens
leerkracht groep 8b
mmartens@willibrordusbreukelen.nl
Eva Droogh
leerkracht groep 8a
edroogh@willibrordusbreukelen.nl


 

Interne begeleiding




Chantal van Ballegooij
leerkracht groep 7a
 
IB onderbouw
cvballegooij@willibrordusbreukelen.nl

 

Annemarie Vendrig
IB bovenbouw
avendrig@willibrordusbreukelen.nl




Onderwijs ondersteunend personeel



Kim te Poele
Onderwijsassisstent
ktpoele@willibrordusbreukelen.nl
Chantal van Wamel
leerkracht gymnastiek
evenementen coördinator onderwijsassistent
cvwamel@willibrordusbreukelen.nl 


Irene Höfkens
remedial teacher
ihofkens@willibrordusbreukelen.nl 


Raymond van Leeuwen
conciërge
rvleeuwen@willibrordusbreukelen.nl

 

 

Administratie


Galia Bunatyan
Administratief medewerkster
gbunatyan@willibrordusbreukelen.nl

Anouk Schreurs     
TSO
 

Identiteits-begeleider

Harry Huisintveld